AKCIA – RENOVÁCIA EUROOKIEN A DVERÍ

 V NOVOM ROKU – ZA STARÉ CENY 

 Ušetrite už teraz  

 

Objednajte si OBHLIADKU ZDARMA

Akcia platí do 29.02.2024 vrátane

RENOVÁCIU EUROOKIEN a DVERÍ

získate za ceny minulého roku bez navýšenia!

 

Pôsobíme:
► Bratislavský kraj  ►Trnavský kraj  ► Nitriansky kraj  ► Trenčiansky kraj  ► Žilinský kraj  ► Banskobystrický kraj  ► Prešovský kraj  ► Košický kraj

Chcem akciovú obhliadku zdarma   

 

Dôležité: Objednávate si akciovú obhliadku eurookien a dverí. K ničomu sa nezaväzujete. Neobjednávate si samotný výkon renovácie. Obhliadka je zdarma a nič za ňu neplatíte. Predbežne dohodneme len termín obhliadky. 

 

 NIČ DOPREDU NEPLATÍTE! 
Renováciu eurookien a dverí vykonávame viac ako 20 rokov. Samotnej renovácii predchádza OBHLIADKA, na základe ktorej stanovíme rozsah prác. Následne Vám vypracujeme cenovú kalkuláciu. Počas celého procesu nič NEPLATÍTE

 

 OBHLIADKA ZDARMA 
Obhliadky eurookien a dverí budú prebiehať postupne, počas zimných mesiacov. Počas obhliadky zhodnotíme stav eurookien a dverí. Určíme postup a dohodneme optimálny termín, ktorý vám bude vyhovovať. OBHLIADKA je ZDARMA a nič za ňu neplatíte. 

 

 TERMÍN RENOVÁCIE 
Samotná renovácia eurookien alebo dverí si vyžaduje vhodné počasie. Nemusíte sa preto obávať, že by sme vám v tomto čase doslova otvorili dom. Renováciu vykonáme až vtedy, keď vystúpi vonkajšia teplota vzduchu nad určitú úroveň a po dohode s vami. Ideálne už počas jarných mesiacov.

 

Chcem akciovú obhliadku zdarma 

 

 GARANTUJEME 
Nielen záruku 2 roky, ale aj maximálnu spokojnosť. Tak s výsledkom renovácie eurookien a dverí, ako aj s celým priebehom samotnej realizácie. Dôkazom sú naše 20-ročné skúsenosti a viac ako 10 000 spokojných zákazníkov.

 

 REFERENCIE 

Príklad našich realizácií – stav eurookien pred renováciou a tie isté eurookná po našej renovácii.

Zopár ukážok našej práce – stav dverí pred renováciou a tie isté dvere po našej renovácii.

 

 

 VÝKON OBHLIADKY 
Samotné obhliadky vykonávame my – Michal Jasinský st. a Michal Jasinský ml. a priamo s nami budete tiež volať. Taktiež sme prítomní pri samotnej realizácii renovácie. S nami máte plnú kontrolu nad celým procesom od samotného začiatku až po finalizáciu. Za to ručíme!
Renovácie dverí, eurookien- Almirenova.sk
 
 Ako si môžem objednať akciovú OBHLIADKU ZDARMA? 

Telefonicky na:

0904 699 804

alebo cez TENTO FORMULÁR 24 hodín denne.  

Po odoslaní formuláru Vám  osobne zavoláme  a dohodneme spoločný postup. 

  Pôsobíme:
  ► Bratislavský kraj  ►Trnavský kraj  ► Nitriansky kraj  ► Trenčiansky kraj  ► Žilinský kraj  ► Banskobystrický kraj  ► Prešovský kraj  ► Košický kraj

  Renovácia predĺži životnosť eurookien a dverí. Okná a dvere budú vyzerať ako nové. Renovácia šetrí peniaze, lebo je cenovo výhodnejšia, ako kúpa nových okien.  

   
   VIDELI STE NÁS 
  Našu prácu sme boli predstaviť aj v relácii

  Rozhlas a televízia Slovenska

  Dámsky klub

  Zdroj: RTVS, Dámsky klub, 16.06.2022